KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

Eskişehir mezar bakım

Çiçeklendirme İşlemi

Tosun Mermer'in mezar bakım ve peyzaj hizmetleri arasında yer alan mezar çiçeklendirme servisimiz, sevdiklerinizin ebedi istirahatgahını güzelleştirmek için bir fırsat sunmaktadır. Mezarın konumu, mevsim koşulları göz önünde bulundurularak seçilen çiçeklerle Tosun Mermer ekibi sizin yerinize bu hizmeti sağlamaktadır.   Mermer, granit, mozaik mezar çeşitlerinin imalatı hizmetlerini.

Devamı

Kabir Üst Toprağı Değişimi

Eskişehir mezar bakım ve peyzaj hizmetlerimiz kapsamında yer alan mezar toprak değişimi, Tosun Mermer'in peyzaj ekibinin mezarı ziyaretiyle bağlar. Mezarlıkta keşfini bitiren ekibimiz, mevsime uygun çiçeklerin dikilmesinden önce toprak değişimi yaparak verimsiz toprağın alınmasını sağlar.   Peyzaj danışmanının veya sizin seçtiğiniz çiçekler mezara ekilir, bakım işlerinin ardından gübreleme ve sulama da.

Devamı

Mezar Bakım

Eskişehir mezar bakım hizmetimiz, şehir  dışında, yurt dışında yaşayan, yoğun çalışma hayatları sebebiyle aile büyüklerininin mezarlarını sürekli ziyaret edemeyenler için mezarın temizlenmesini,.dil;eklendirilmesini, silinen yazıların tekrar yazılmasını sağlamaktadır.   Eskişehir Tosun Mermer'in profesyonel ekibi ile yapılan mezar bakım hizmetimizde, mevsim koşullarına toprak yapısına uygun.

Devamı