KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

Eskişehir mezar yapımı

Hakkımızda

Tosun Mermer, Eskişehir mezar yapımı, bakımı, onarımı ve peyzaj hizmetlerinin sağlanması için başarıyla hizmet veren bir mermer firmasıdır. Mermer mezar, granit mezar, mozaik mezar gibi çeşitlerin en kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı, doğru zamanda montajı tarafımızca gerçekleştirilmektedir.   Deneyim ve bilgi gerektiren mezarcılık sektöründe Eskişehir'de kurulduğumuz günden beri,  uygun fiyatlarla uzun.

Devamı

Granit Mezar İmalatı

Dünyanın elmastan sonraki en sert taşı olan Granit, çizilmeye ve aşınmaya, darbelere karşı olan dayanıklılığı, hava koşulları, dış etkenlerden etkilenmeden yıllar boyunca parlak ve yeni kalması gibi özellikleri sebebiyle Eskişehir mezar yapımında en çok tercih edilen malzemelerden bir tanesidir.   Eskişehir granit mezar imalatı yapan Tosun Mermer, granitin eşsiz renk ve doğal desenlerini kullanarak merhum yakınlarınıza.m sağlam.

Devamı

Mezar Aile Duvar

Eskişehir Tosun Mermer, aile mezarı aldıktan sonra yerinizin belli olması için, usullere uygun şekilde mezarın çevrilmesini sağlar. Eskişehir ve ilçelerinde sağlam işleri, kullandığı kaliteli malzeme ile adını duyurmuş olan firmamız aile mezarı duvarının çevrilmesi işlerinde de hizmetinizdedir.   Eskişehir mezar yapımı, bakımı, onarımı yapan firmamız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için iletişim.

Devamı