KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

Hakkımızda

Tosun Mermer, Eskişehir mezar yapımı, bakımı, onarımı ve peyzaj hizmetlerinin sağlanması için başarıyla hizmet veren bir mermer firmasıdır. Mermer mezar, granit mezar, mozaik mezar gibi çeşitlerin en kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı, doğru zamanda montajı tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

 

Deneyim ve bilgi gerektiren mezarcılık sektöründe Eskişehir'de kurulduğumuz günden beri,  uygun fiyatlarla uzun yıllar boyunca sağlam kalacak mezar imalatı yapmaktayız. Mezar bakım ve peyzaj hizmetimizle de farklı yerlerde yaşayıp, ailesinin mezarıyla istediği gibi ilgilenemeyenler için eskimiş mezarların onarılması, üzerindeki kir ve lekelerin temizlenmesi, silinen isimlerin mezar taşına yeniden yazılması da Tosun Mermer tarafından sağlanmaktadır.

 

Aile üyelerinin, sevdiklerinin mezarlarını her geldiğinde temiz ve bakımlı görmek isteyen herkesin faydalanabileceği mezar bakım ve peyzaj hizmetimiz, Eskişehir’in tüm ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Mevsimlerin olumsuz etkilerinden zarar görmeyecek, sağlam, usullere uygun, ekonomik olarak uygun fiyatlı mezar imalatı, bakımı ve onarımı işleriniz için iletişim bilgilerinden Eskişehir Tosun Mermer ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tosun Mermer İletişim Bilgileri

Adres: Ihlamurkent Mah. Zümrüt Caddesi Kalabak Su Deposu Üstü No:95 ESKİŞEHİR

Tel: 0222 249 10 98

Gsm: 0535 852 37 93